Blue Oak Advisory

Strona główna » O nas

Blue Oak Advisory

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kapitału dla firm, świadczeniu usług doradczych oraz kompleksowej obsłudze transakcji na rynku kapitałowym.

Dowiedz się wiecej o nas

Wizja i misja firmy

Tworzymy grupę ekspertów zajmującą się profesjonalnym doradztwem i wsparciem firm w zakresie usług finansowych.

Przewagi konkurencyjne

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość i skuteczność naszej pracy dlatego też na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie naszych Klientów. Krok po kroku budujemy z nimi partnerskie relacje doradzając im i planując ich długoterminowy rozwój.

Doświadczenie

Podczas 8-letniej obecności na rynku doradczo-inwestycyjnym zaufało nam kilkadziesiąt firm, z czego jako Autoryzowany Doradca Giełdy NewConnect przeprowadziliśmy łącznie ponad 20 debiutów.

Standardy działania

Przy każdej transakcji stosujemy standardy, którymi kierujemy się od początku naszej działalności. Jesteśmy przekonani, że pozwalają nam one skupić się na tworzeniu długoterminowej strategii działalności firmy.

Nasze atuty

Dzięki naszej wszechstronnej wiedzy oraz szerokiej palecie usług przeprowadziliśmy wiele transakcji na rynku kapitałowym.

Poznaj nasz zespół

Jarosław Gil - Wiceprezes Zarządu - Blueoak Advisory

Jarosław Gil

Wiceprezes Zarządu
Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na kierunkach Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowość. Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych (licencja nr 2303) i Certyfikowany Doradca ASO (nr Certyfikatu 27/2011). Uczestniczył w wielu transakcjach kapitałowych. Przeprowadził kilkanaście debiutów na rynku NewConnect i Catalyst, doradzał ponad 20-stu klientom w ramach usług Autoryzowanego Doradcy. Od ponad 13 lat związany z rynkiem kapitałowym.
Tomasz Puźniak - Wiceprezes Zarządu - Blueoak Advisory

Tomasz Puźniak

Wiceprezes Zarządu
Absolwent Master Studies in Finance na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych (licencja nr 2471) oraz Certyfikowany Doradca ASO (nr Certyfikatu 28/2011). Jako zarządzający spółkami doradczymi prowadzi procesy upublicznienia, przekształceniowe i emisyjne oraz doradza spółkom notowanym w ASO i na GPW. Uczestniczył w wielu transakcjach kapitałowych, w tym dla: Quercus TFI, LUG, SARE, DataWalk, Pyramid Games. Specjalista w zakresie prawa spółek akcyjnych i rynku kapitałowego. Od 15 lat związany z rynkiem kapitałowym.

Zespół Blue Oak Advisory

Certyfikowani Doradcy Blue Oak Advisory
Nasz zespół składa się z 4 doświadczonych oraz w pełni wykwalifikowanych Certyfikowanych Doradców: Agnieszka Grabuś- Nr Certyfikatu 122/2011, Marta Szandrocho- Nr Certyfikatu 6/2016, Mateusz Ościk- Nr Certyfikatu 10/2022 oraz Szymon Bartosik- Nr Certyfikatu 2/2023.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas